• di@riga.lv
    / +371 67026138

Rīgas domes Īpašuma departamenta speciālistus ēnoja 33 jaunieši no dažādām Latvijas skolām

Trešdien, 14. februārī, starptautiskajā „Ēnu dienā” jau piekto gadu pēc kārtas piedalījās Rīgas domes Īpašuma departaments un pie mums viesojās 33 ēnas no visas Latvijas – Rīgas, Baltinavas, Liepājas, Ogres, Salaspils, Preiļiem, Olaines, Lejasciema, Valdemārpils un Dobeles.

Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas un Vidi degradējošu būvju komisijas priekšsēdētājs Oļegs Burovs jauniešus iepazīstināja ar politiķa ikdienu un savu darba pieredzi. Ar arhitekta profesiju skolēnus iepazīstināja Rīgas domes Īpašuma departamenta Būvniecības pārvaldes Arhitektu nodaļas vadītāja Arta Goldberga, bet ar mākslinieka/dizainera – departamenta projektu vadītāja Dace Baidekalne. Par sabiedrisko attiecību speciālista ikdienu pastāstīja departamenta Komunikācijas nodaļas vadītāja Baiba Gailīte, bet par fotogrāfa ikdienu vēstīja Gints Jankovskis. Referentes darba ikdienu skolēniem parādīja departamenta galvenā klientu speciāliste Eva Tīlika.

„Ēnu dienā” jaunieši apmeklēja ne tikai Rīgas domes Īpašumu departamentu, bet devās uz Mežaparka Lielo estrādi, kur arhitekts Juris Poga prezentēja tās atjaunošanas gaitu. Tika apmeklēts arī Rīgas 84. vidusskolas sporta un aktīvās atpūtas laukums, kur izveidota viena no lielākajām aktivitāšu iespēju vietām Rīgā. Pēc tam jaunieši apskatīja Āgenskalna tirgus ēku un tai pieguļošo teritoriju un iepazinās ar nekustamā īpašuma turpmākiem attīstības plāniem. Dienas noslēgumā katrs „ēnotājs” apmeklēja izvēlētā speciālista darba vietu un pārrunāja sev interesējošos jautājums.

„Ēnu diena” noslēdzās Rīgas domes ēkā, kur jauniešiem bija ekskursija un iespēja izzināt Rīgas pašvaldības darbību.

Informāciju sagatavoja: Baiba Gailīte, Rīgas domes Īpašuma departamenta Komunikācijas nodaļas vadītāja, tālr.: 67037357; mob.tālr.: 26555927; e-pasts: baiba.gailite@riga.lv