• di@riga.lv
  / +371 67026138

Paziņojumi par konkursu rezultātiem

 • Amata konkurss uz Rīgas domes Īpašuma departamenta Būvju sakārtošanas pārvaldes Līdzfinansējuma administrēšanas nodaļas projektu vadītāja amata vietu ar pieteikšanas termiņu 31.08.2023. ir noslēdzies, tiks nodibinātas darba tiesiskās attiecības ar atbilstošāko pretendentu.
 • Amata konkurss uz Rīgas domes Īpašuma departamenta Būvniecības pārvaldes Būvniecības projektu vadības un īpašuma uzturēšanas nodaļas projektu vadītāja – tāmētāja amata vietu ar pieteikšanas termiņu 31.08.2023. ir noslēdzies bez rezultāta.
 • Amata konkurss uz Rīgas domes Īpašuma departamenta Īpašuma atsavināšanas pārvaldes Iegādes tiesiskās nodrošinājuma nodaļas projektu vadītāja – jurista amata vietu ar pieteikšanas termiņu 31.08.2023. ir noslēdzies bez rezultāta.
 • Amata konkurss uz Rīgas domes Īpašuma departamenta Nekustamā īpašuma pārvaldes Īpašuma reģistrācijas nodaļas zemes ierīkotāja - eksperta amata vietu ar pieteikšanas termiņu 31.08.2023. ir noslēdzies, nodibinātas darba tiesiskās attiecības ar atbilstošāko pretendentu
 • Amata konkurss uz Rīgas domes Īpašuma departamenta Nekustamā īpašuma pārvaldes Īpašuma apzināšanas un formēšanas nodaļas Pārdaugavas sektora zemes piekritības eksperta-teritoriālplānotāja amata vietu ar pieteikšanas termiņu 22.09.2023. ir noslēdzies, nodibinātas darba tiesiskās attiecības ar atbilstošāko pretendentu.
 • Amata konkurss uz Rīgas domes Īpašuma departamenta Finanšu plānošanas pārvaldes eksperta izmaksu uzskaites un analīzes jautājumos amata vietu ar pieteikšanas termiņu 30.09.2023. ir noslēdzies, nodibinātas darba tiesiskās attiecības ar atbilstošāko pretendentu.
 • Amata konkurss uz Rīgas domes Īpašuma departamenta Iznomāšanas un piedziņas pārvaldes Pārdaugavas nomas objektu nodaļas nomas līgumu projektu vadītāja amata vietu ar pieteikšanas termiņu 30.09.2023. ir noslēdzies, nodibinātas darba tiesiskās attiecības ar atbilstošāko pretendentu.
 • Amata konkurss uz Rīgas domes Īpašuma departamenta Iznomāšanas un piedziņas pārvaldes Maksājumu piedziņas nodaļas projektu vadītāja-jurista amata vietu ar pieteikšanas termiņu 30.09.2023. ir noslēdzies bez rezultāta.
 • Amata konkurss uz Rīgas domes Īpašuma departamenta Būvniecības pārvaldes Juridiskās un iepirkumu nodaļas vadītāja vietnieka amata vietu ar pieteikšanas termiņu 30.09.2023. ir noslēdzies bez rezultāta.
 • Amata konkurss uz Rīgas domes Īpašuma departamenta Īpašuma atsavināšanas pārvaldes Iegādes tiesiskā nodrošinājuma nodaļas projektu vadītāja - jurista amata vietu ar pieteikšanas termiņu 13.10.2023. ir noslēdzies bez rezultāta.
 • Amata konkurss uz Rīgas valstspilsētas pašvaldības Īpašuma departamenta Īpašuma atsavināšanas pārvaldes Iegādes tiesiskā nodrošinājuma nodaļas projektu vadītāja - jurista amata vietu ar pieteikšanas termiņu 30.11.2023. ir noslēdzies bez rezultāta.
 • Amata konkurss uz Rīgas valstspilsētas pašvaldības Īpašuma departamenta Būvniecības pārvaldes Juridiskās un iepirkumu nodaļas vadītāja vietnieka amata vietu ar pieteikšanas termiņu 30.11.2023. ir noslēdzies bez rezultāta.
 • Amata konkurss uz Rīgas valstspilsētas pašvaldības Īpašuma departamenta Būvniecības pārvaldes Būvniecības projektu vadības un īpašuma uzturēšanas nodaļas projektu vadītāja – tāmētāja amata vietu ar pieteikšanas termiņu 15.12.2023. ir noslēdzies bez rezultāta.
 • Amata konkurss uz Rīgas valstspilsētas pašvaldības Īpašuma departamenta Būvniecības pārvaldes Būvniecības projektu vadības un īpašuma uzturēšanas nodaļas galvenā specialista amata vietu ar pieteikšanas termiņu 15.12.2023. ir noslēdzies bez rezultāta.
 • Amata konkurss uz Rīgas valstspilsētas pašvaldības Īpašuma departamenta Nekustamā īpašuma pārvaldes Zemes plānošanas nodaļas teritoriālplānotāja – eksperta amata vietu ar pieteikšanas termiņu 15.12.2023. ir noslēdzies bez rezultāta.
 • Amata konkurss uz Rīgas valstspilsētas pašvaldības Īpašuma departamenta Iznomāšanas un piedziņas pārvaldes Maksājumu piedziņas nodaļas projektu vadītāja-jurista amata vietu ar pieteikšanas termiņu 15.12.2023. ir noslēdzies, tiks nodibinātas darba tiesiskās attiecības ar atbilstošāko pretendentu.
 • Amata konkurss uz Rīgas valstspilsētas pašvaldības Īpašuma departamenta Nekustamā īpašuma pārvaldes Zemes plānošanas nodaļas teritoriālplānotāja – eksperta amata vietu ar pieteikšanas termiņu 05.03.2024. ir noslēdzies, tiks nodibinātas darba tiesiskās attiecības ar atbilstošāko pretendentu.
 • Amata konkurss uz Rīgas valstspilsētas pašvaldības Īpašuma departamenta Nekustamā īpašuma pārvaldes Juridiskās nodaļas projektu vadītāja - jurista amata vietu ar pieteikšanas termiņu 05.03.2024. ir noslēdzies, tiks nodibinātas darba tiesiskās attiecības ar atbilstošāko pretendentu.
 • Amata konkurss uz Rīgas valstspilsētas pašvaldības Īpašuma departamenta Būvju sakārtošanas pārvaldes Līdzfinansējuma administrēšanas nodaļas projektu vadītāja amata vietu ar pieteikšanas termiņu 05.03.2024. ir noslēdzies, tiks nodibinātas darba tiesiskās attiecības ar atbilstošāko pretendentu.
 • Amata konkurss uz Rīgas valstspilsētas pašvaldības Īpašuma departamenta Būvju sakārtošanas pārvaldes Līdzfinansējuma administrēšanas nodaļas Būvju uzraudzības nodaļas projektu vadītāja amata vietu ar pieteikšanas termiņu 15.03.2024. ir noslēdzies, tiks nodibinātas darba tiesiskās attiecības ar atbilstošāko pretendentu.
 • Amata konkurss uz Rīgas valstspilsētas pašvaldības Īpašuma departamenta Būvniecības pārvaldes priekšnieka vietnieka - Investīciju un attīstības projektu vadības nodaļas vadītāja amata vietu ar pieteikšanas termiņu 31.03.2024. ir noslēdzies, tiks nodibinātas darba tiesiskās attiecības ar atbilstošāko pretendentu.
 • Amata konkurss uz Rīgas valstspilsētas pašvaldības Īpašuma departamenta Īpašuma atsavināšanas pārvaldes Iegādes tiesiskā nodrošinājuma nodaļas projektu vadītāja – jurista amata vietu ar pieteikšanas termiņu 18.03.2024. ir noslēdzies, tiks nodibinātas darba tiesiskās attiecības ar atbilstošāko pretendentu.
 • Amata konkurss uz Rīgas valstspilsētas pašvaldības Īpašuma departamenta Būvniecības pārvaldes Juridiskās un iepirkumu nodaļas vadītāja vietnieka amata vietu ar pieteikšanas termiņu 05.04.2024. ir noslēdzies bez rezultāta.
 • Amata konkurss uz Rīgas valstspilsētas pašvaldības Īpašuma departamenta Būvniecības pārvaldes Juridiskās un iepirkumu nodaļas Iepirkumu sektora iepirkumu speciālista amata vietu ar pieteikšanas termiņu 05.04.2024. ir noslēdzies bez rezultāta.
 • Amata konkurss uz Rīgas valstspilsētas pašvaldības Īpašuma departamenta Direktora biroja Dokumentu pārvaldības nodaļas klientu apkalpošanas projektu vadītāja amata vietu ar pieteikšanas termiņu 25.04.2024. ir noslēdzies, tiks nodibinātas darba tiesiskās attiecības ar atbilstošāko pretendentu.
 • Amata konkurss uz Rīgas valstspilsētas pašvaldības Īpašuma departamenta Direktora biroja Dokumentu pārvaldības nodaļas dokumentu pārvaldības speciālista amata vietu ar pieteikšanas termiņu 25.04.2024. ir noslēdzies, tiks nodibinātas darba tiesiskās attiecības ar atbilstošāko pretendentu.
 • Amata konkurss uz Rīgas valstspilsētas pašvaldības Īpašuma departamenta Direktora biroja Personāla vadības nodaļas personāla eksperta - jurista amata vietu ar pieteikšanas termiņu 29.04.2024. ir noslēdzies bez rezultāta.
 • Amata konkurss uz Rīgas valstspilsētas pašvaldības Īpašuma departamenta Būvniecības pārvaldes Tehniskās apsaimniekošanas atbalsta nodaļas vadošā projektu vadītāja amata vietu ar pieteikšanas termiņu 18.04.2024. ir noslēdzies, nodibinātas darba tiesiskās attiecības ar atbilstošāko pretendentu.