• di@riga.lv
    / +371 67026138

Seminārs Rīgas koka ēku īpašniekiem

Rīga var lepoties ar visas pasaules mērogā unikālu koka arhitektūru, tomēr tās saglabāšana un nodošana nākamajām paaudzēm ir visu rīdzinieku kopīga atbildība. Bieži vien ir vērojamas ēkas, kuras lēnām iet bojā, jo tas netiek uzturētas kārtībā, bet tikpat biežas ir situācijas, kuras namīpašnieks veic dažādus uzlabošanas darbus, taču bez pienācīgas izpratnes par koka arhitektūru un smalkajām detaļām, kas katru konkrēto ēku padara unikālu. Tā tiek zaudētas skaistas koka durvis, dažādas dekoratīvas detaļas fasādē, un, protams, ēkas stilam atbilstoši logi, kā rezultātā ēkas sākotnējais izskats tiek pamatīgi izmainīts.

Vēsturisko ēku būvdetāļu saglabāšana ar pašvalsības līdzfinansējumu

Ceturtdien, 10.decembrī, plkst. 15.00 Rīgas domes Īpašuma departaments un Koka ēku renovācijas centrs “Koka Rīga” aicina uz tiešsaistes semināru par pašvaldības līdzfinansējuma “Mazās programmas” efektīvu izmantošanu vēsturisko ēku saglabāšanā. Šī programma dod iespēju saņemt pašvaldības līdzfinansējumu logu un durvju nomaiņai vai restaurācijai, tāpat arī citu arhitektonisko detaļu atjaunošanai.

Seminārs būs skatāms Zoom un Youtube platformās.

Lai pieteiktos dalībai, lūdzam reģistrēties, rakstot uz irita.antonevica@riga.lv , zvanot uz tālruni 67 181 015 vai aizpildīt šo anketu: https://ej.uz/buvdetalas