• di@riga.lv
    / +371 67026138

Pašvaldība atpirks zemi Dienvidu tilta ceturtās kārtas projekta īstenošanai

Otrdien, 24. novembrī, Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas sēdē apstiprināja četrus lēmumprojektus par nekustamā īpašuma iegādi, kas nepieciešams pašvaldības funkciju veikšanai – Dienvidu tilta ceturtās kārtas projekta “Jāņa Čakstes gatves izbūve no Vienības gatves līdz Ziepniekkalna ielai” īstenošanai”.
Pašvaldība atpirks zemi Dienvidu tilta ceturtās kārtas projekta īstenošanai

Pašvaldība iegādāsies nekustamo īpašumu – zemesgabalu daļas Mežkalna ielā 14, Mežkalna ielā 5A, Vienības gatvē 196 un Rītausmas ielā bez numura.

Iegādājamie zemes gabali Jāņa Čakstes gatves izbūvei ir dažāda izmēra – gan ļoti mazi kā zemes gabala Mežkalna ielā 14 daļa, kas ir tikai 14 m², gan lieli kā zemes gabala Vienības gatvē 196 daļa 6528 m² platībā. Tāpat tiks iegādāta nekustamā īpašuma Mežkalna ielā 5A daļa 2679 m² platībā un nekustamā īpašuma Rītausmas ielā daļa 2814 m² platībā.

Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka projekta “Jāņa Čakstes gatves izbūve no Vienības gatves līdz Ziepniekkalna ielai” būvniecību plānots uzsākt 2021.gadā. 2022. gadā sekos Jāņa Čakstes gatves izbūve no Ziepniekkalna ielas līdz Valdeķu ielai, jeb projekta otrā kārta.

Lēmums par nepieciešamo zemes gabalu iegādi stāsies spēkā pēc to apstiprināšanas Rīgas domes sēdē, Rīgas domes Īpašuma departaments noteikts kā atbildīgā iestāde pirkuma procesa nodrošināšanai.