• di@riga.lv
    / +371 67026138

Rīgas pašvaldība izsludina konkursus līdzfinansējuma saņemšanai ēku atjaunošanai un zemesgabalu labiekārtošanai

Piektdien, 20. oktobrī, Rīgas domes Pilsētvides attīstības un kvalitātes komisija apstiprināja nolikumus programmām, kuru ietvaros ir iespēja pretendēt uz pašvaldības līdzfinansējumu kultūrvēsturiskā būvmantojuma un sakrālā mantojuma objektu saglabāšanai, uz publisko ārtelpu vērsto dzīvojamo māju fasāžu atjaunošanai, kā arī dzīvojamo māju atjaunošanai un mājām piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai.

Rīgas pašvaldība izsludina konkursus līdzfinansējuma saņemšanai ēku atjaunošanai un zemesgabalu labiekārtošanai

Ir apstiprināts konkursa nolikums “Rīgas līdzfinansējums kultūrvēsturiskā būvmantojuma un dzīvojamo māju fasāžu saglabāšanai 2024. gadā”. Projekti jāiesniedz līdz 16.02.2024.

Atvērta pieteikšanās programmai “Rīgas līdzfinansējums dzīvojamo māju atjaunošanai 2025. gadā”. Mājas atjaunošanas, siltināšanas projektu un projektu lielajā labiekārtošanas programmā varēs iesniegt līdz 10.05.2024.

Programmā „Rīgas līdzfinansējums mazā labiekārtošanas projekta īstenošanai 2024. gadā” projekti jāiesniedz līdz 16.02.2024.

Apstiprināts konkursa nolikums “Rīgas valstspilsētas pašvaldības finansējums sakrālā mantojuma objektu saglabāšanai 2025. gadā”. Projektu iesniegšanas termiņš šajā programmā ir līdz 28.06.2024.

Konkursu nolikumi, kā arī informācija par iespēju pieteikties konsultācijām par projektu sagatavošanu pieejama mājaslapā www.atjauno.riga.lv. Projektu konkursus administrē Rīgas domes Īpašuma departaments.

Informāciju sagatavoja Solvita Brence-Kauste, Rīgas domes Komunikācijas pārvaldes Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinatore, tālr.: 29442982,
e-pasta adrese: solvita.brence@riga.lv