• di@riga.lv
    / +371 67026138

Aicina piedalīties meistarklasē par betona dekoratīvo elementu atjaunošanu

 

Ceturtdien, 28.jūlijā, no plkst. 10.00 līdz 18.00 Torņkalnā, Latvijas amatniecības kameras meistara Edvīna Krūmiņa darbnīcā, notiks Rīgas domes Īpašuma departamenta organizētā meistarklase par betona dekoratīvo elementu atjaunošanu. Šī ir jau trešā meistarklase četru nodarbību ciklā, kurā ēku un dzīvokļu īpašniekiem, namu apsaimniekotājiem un citiem interesentiem tiek sniegti praktiski padomi ēku atjaunošanā un to elementu restaurācijā.

Tēlnieks un būvmākslas mantojuma restaurators Edvīns Krūmiņš savas karjeras laikā restaurējis neskaitāmus dekoratīvos elementus, izgatavojis dažādu vēsturisku akmens tēlu kopijas. Viņa darbu klāstā ir Rīgas Rātslaukuma Rolands, taisnības dieve Temīda Rātsnama frontonā un Melngalvju nama piedurvju akmeņi. Meistars turpina arī topošo restauratoru paaudzes izglītošanu Zaļeniekos, kur izveidota programma “restauratora asistents ar specializāciju mūrnieku un apdares darbos”.

Meistarklases dalībnieki aicināti sagatavot jautājumus par savos īpašumos nepieciešamajiem betona dekoratīvo elementu restaurācijas darbiem, līdzi ņemot fotogrāfijas. Reģistrācijā meistarklasei: https://ej.uz/meistarklases2022. Vietu skaits ierobežots.

Sīkāka informācija pa tālruni 67181015.

Informāciju sagatavoja: Rita Plūme Rīgas domes Komunikācijas pārvaldes Stratēģiskās komunikācijas nodaļas projektu koordinators, e-pasts: rita.plume@riga.lv

 

Rīgas domes Komunikācijas pārvalde

Tālr.: 67026049, e-pasts: rdkp@riga.lv , mājas lapa: www.riga.lv

Facebook: https://www.facebook.com/Riga.lv

Twitter: https://twitter.com/rigasdome