• di@riga.lv
    / +371 67026138

Rīdzinieki aicināti piedalīties semināros par namu atjaunošanu un to restaurāciju

Rīgas domes Īpašuma departaments aicina rīdziniekus piedalīties semināros, kas norisināsies klātienē koka ēku renovācijas centrā “Koka Rīga” (Krāsotāju ielā 12) un youtube.com tiešsaistē kanālā “Rīgas līdzfinansējums ēku atjaunošanai”.

Rīdzinieki aicināti piedalīties semināros par namu atjaunošanu un to restaurāciju

Rudens semināru ciklu ceturtdien, 26.augustā, plkst.16.00 aizsāks inženierzinātņu doktora un būvinženiera Jura Birša lekcija “Bioloģiskie bojājumi ēkās un to novēršana”, kurā iepazīstinās ar izplatītākajiem bioloģiskajiem bojājumiem ēkās – trupi, kukaiņiem, dažāda veida pelējumu un to iespējamiem novēršanas veidiem.

Septembrī un oktobrī rudens semināru cikls turpināsies ar lekcijām:

  • septembrī “Pašvaldības līdzfinansējums dzīvojamām ēkām”
  • septembrī “Pašvaldības līdzfinansējums kultūrvēsturiskajām ēkām”
  • oktobrī “Materiālu saderība ēkas restaurācijā un remontdarbos”.

Semināros ir aicināti piedalīties gan namu īpašnieki un dzīvokļu īpašnieki, gan ēku apsaimniekotāji un nekustamo īpašumu attīstītāji. Ikviens īpašums ikdienā prasa rūpīgu kopšanu un savlaicīgu bojājumu novēršanu, tādēļ svarīgi veidot zināšanas, kuras rod iespēju atpazīt problēmas un tās atrisināt.

Dalība seminārā ir obligāti jāreģistrē, jo vietu skaits ir ierobežots! Klātienes dalību seminārā ir jāreģistrē zvanot uz tālruni 67181015 vai rakstot uz e-pastu konsultacijas_atjauno@riga.lv. Apmeklējot semināru klātienē būs jāuzrāda derīgs Covid-19 sertifikāts un  personu apliecinošs dokuments. Dalība tiešsaistes semināram ir jāreģistrē zvanot uz tālruni 67181015 vai aizpildot pieteikšanās anketu.

Informāciju sagatavoja: Baiba Kantiņa, Rīgas domes Īpašuma departamenta Sabiedrisko attiecību projektu vadītāja, tālr. 67181181, e-pasts baiba.kantina@riga.lv

 Rīgas domes Komunikācijas pārvalde