• di@riga.lv
    / +371 67026138

Sludinājumi

Drukāt sludinājumu

Neapbūvēti zemesgabali ar kopējo platību 40 ha pie Starptautiskās lidostas „Rīga” liela un vidēja apjoma daudznozaru investīciju projektiem

  1. Sākums
  2. »
  3. Plānotās izsoles
  4. »
  5. Zemesgabals
  6. » Neapbūvēti zemesgabali ar kopējo platību 40 ha pie Starptautiskās lidostas „Rīga” liela un vidēja apjoma daudznozaru investīciju projektiem
Adrese: Zemesgabali pie Starptautiskās lidostas „Rīga”
Platība: zemesgabala - 40 ha
Cena: Pēdējās izsoles sākumcena visiem zemesgabaliem kā lietu kopībai 5 614 600 EUR
Kontaktinformācija
Tālrunis: 67181345
E-pasts: lita.vilkina@riga.lv

Zemesgabali atrodas 20 minūšu brauciena attālumā no pilsētas centra un tiešā Starptautiskās lidostas “Rīga” tuvumā. Starptautiskā lidosta “Rīga” ir lielākais aviosatiksmes mezgls Baltijas valstīs, tā sniedz gan pasažieru un kravu aviācijas apkalpošanu, gan piedāvā dažādus neaviācijas pakalpojumus (telpu un teritorijas noma). Tuvākā nākotnē tiks uzsākta dzelzceļa posma būvniecība no Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas līdz lidostai un Rail Baltica stacijas izbūve lidostas teritorijā.

Potenciālajiem investoriem tiek piedāvāts iegādāties zemesgabalus gan kā vienotu teritoriju, gan atsevišķus zemesgabalus vai to grupas.

Visa teritorija, ko veido piedāvātie 22 neapbūvēti zemesgabali ar kopējo platību 40 ha, gan arī atsevišķi zemesgabali vai to grupas ir piemēroti liela un vidēja apjoma daudznozaru investīciju projekta/u realizācijai, un ļauj izveidot tam nepieciešamo infrastruktūru (t.sk. ceļus un inženierkomunikācijas). Ņemot vērā Starptautiskās lidostas „Rīga” attīstības plānu, pašreizējo un izstrādājamo Rīgas pilsētas attīstības plānu, apkārtnes dinamisko attīstību un zemesgabalu stratēģiski izdevīgo atrašanās vietu, zemesgabali ir piemēroti daudzfunkcionālu starptautisku vai reģionālu pārvadājumu un loģistikas nozares objektu, pakalpojumu centru, biroju ēku un ražotņu būvniecībai vai modernu biznesa parku izveidei.

Saskaņā ar Rīgas teritorijas plānojumu 2006.–2018.gadam zemesgabali atrodas daļēji lidlauka teritorijas ražošanas un komercdarbības apbūves teritorijā, daļēji – jauktas apbūves teritorijā, daļēji – apstādījumu un dabas teritorijā. Pašreiz tiek izstrādāts jauns Rīgas teritorijas plānojums un saskaņā ar tā darba variantu zemesgabalu atļautā izmantošana jauktas apbūves teritorijas vietā būs jauktas centra apbūves teritorija (JC2). Jauktas centra apbūves teritorija (JC2) plānota kā jauktas apbūves teritorija, kur dominē darījumu un industriāla apbūve, kā teritorijas papildizmantošana paredzēta vieglās rūpniecības uzņēmumu apbūve un ar to saistītā infrastruktūra, tostarp noliktavu apbūve, un transporta apkalpojošā infrastruktūra. Sīkāk plānotās teritorijas izmantošanas noteikumus skatīt:

VISPĀRĒJĀ FUNKCIONĀLĀ ZONĒJUMA DARBA VARIANTĀ NOTEIKTO FUNKCIONĀLO ZONU APRAKSTS